Operátor procesu - Benešovsko

Pro našeho významného zákazníka, společnost sídlící na Benešovsku, hledáme vhodné kandidáty na pozici Operátora procesu.

Náplň práce

  • Obsluha, kontrola a údržba výrobní linky
  • Plnění požadavků kontroly kvality, bezpečnosti a hygieny
  • Diagnostika poruch strojů a vybavení na lince - ve spolupráci s mechaniky
  • Zajištění dostatku materiálu a surovin před začátkem směny
  • Dodržování bezpečnosti práce
  • Čištění zařízení podle nastavených procedur

Požadujeme

  • Vyučení/SŠ technického směru/příp. potravinářství
  • Znalost práce na PC - uživatelská
  • Technické znalosti a předpoklady
  • komunikativnost, spolehlivost, pečlivost

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • dlouhodobá spolupráce
  • motivující finanční ohodnocení
  • jídlo kolem 25-30 Kč
  • benefity (voda, káva na pracovišti zdarma; firemní posilovna..)
  • nástup ihned
  • pracoviště Benešovsko (svozové autobusy zajištěny z - Votic (přes Olbramovice), Benešov, Vlašim, Týnec nad Sázavou)

Zaujala Vás nabízená pozice? Chcete stabilní zaměstnání a zajímavé ohodnocení? Zašlete nám Váš životopis na praha@jobleader.cz

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Lenka Petrová
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 134459

Místo práce: Středočeský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé