OPERÁTOR/KA RUČNÍHO BALENÍ -Plzeň - Štěnovice

Společnost www.brigadnici.com, s.r.o. je předním poskytovatelem personálních služeb na českém personálním trhu. Našim klientům poskytujeme personální služby od roku 2006. Působíme v různých odvětvích průmyslu - elektrotechnice, logistice, automobilovém průmyslu, potravinářství, a dalších. Jsme dlouholetým členem Asociace poskytovatelů personálních služeb. Motto LEPŠÍ PRÁCE vyjadřuje náš přístup k zákazníkům i zaměstnancům.

Nástup: IHNED

Pracovní podmínky:

- zaměstnání na hlavní pracovní poměr- reálnou možnost kariérního postupu- platové ohodnocení od 80 do 110 Kč/hod- docházkový bonus 500 Kč- BONUSOVÝ PROGRAM (tablety, mobilní telefony a pod.)- dopravu z centra Plzně ZDARMA přímo k pracovišti- zajištěné ubytování- příspěvek na ubytování 2000 Kč/měs- příspěvek na vlastní bydlení 500 Kč

- POZOR AKCE PŘIVEĎ KAMARÁDA:pokud s sebou na pohovor vezmete svého kamaráda a on nastoupí, vy od nás získáte bonus 3 000,- ( info o vyplacení přímo na pohovoru)

O společnosti:

Volejte naši bezplatnou linku +420 800 197 197, kde Vám jsou ve všední dny od 8 do 17 hodin k dispozici naše operátorky.Můžete nás kontaktovat i přes Skype – LEPŠÍ PRÁCEAdresy poboček a jejich úřední hodiny najdete zde: http://www.lepsiprace.cz/hlavni-pracovni-pomer/pobocky

Náplň práce:

- ruční kompletace obalů DVD/CD- provoz: nepřetržitý, 4 směny

Požadavky:

- spolehlivost- manuální zručnost a pečlivost- dobrý zrak- čistý trestní rejstřík- ochotu pracovat na směnny (ranní, odpolední, noční + víkendy)- práce ve stoje

Hledáte lepší práci?Jsme rostoucí česká personální společnost s několikaletou praxí.Pro prosperující společnost se sídlem ve Štěnovicích (okr. Plzeň - jih) hledáme vhodné zaměstnance na ruční balení CD / DVD / BLU-RAY.

Firma: LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Kontakt: Romana KAJEROVÁ
Karlovo náměstí 290/16
120 00 Praha 2

Telefon: 800 197 197

Kód: Sony

Místo práce: Plzeň

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro absolventy

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé