Operátor/ka skladu - Praha, Říčany

Společnost www.brigadnici.com, s.r.o. je předním poskytovatelem personálních služeb na českém personálním trhu. Našim klientům poskytujeme personální služby od roku 2006. Působíme v různých odvětvích průmyslu - elektrotechnice, logistice, automobilovém průmyslu, potravinářství, a dalších. Jsme dlouholetým členem Asociace poskytovatelů personálních služeb. Motto LEPŠÍ PRÁCE vyjadřuje náš přístup k zákazníkům i zaměstnancům.


NÁSTUP: IHNED

Pracovní podmínky:

- dlouhodobé zaměstnání na HPP- základní mzda 112 až 126 Kč/hod - bonusy 0-2000Kč čistého- stravovaní na pracovišti - v případě potřeby zajištěné ubytování s příspěvkem až 3 000,- - příspěvek na vlastní ubytování až 1200 Kč- zajištená dorava z Prahy-zdarma- bonusový program (tablety,mobilní telefony, a pod.)

- POZOR AKCE PŘIVEĎ KAMARÁDA:pokud s sebou na pohovor vezmete svého kamaráda a on nastoupí, vy od nás získáte bonus 3 000,- ( info o vyplacení přímo na pohovoru)O společnosti: Volejte naši bezplatnou linku +420 800 197 197, kde Vám jsou ve všední dny od 8 do 17 hodin k dispozici naše operátorky. Můžete nás kontaktovat i přes Skype – LEPŠÍ PRÁCE Adresy poboček a jejich úřední hodiny najdete zde: http://www.lepsiprace.cz/hlavni-pracovni-pomer/pobocky

Náplň práce:- balení zboží - kontrola kvality - čistení kabelu - jednoduchá montáž - práce ve stoje - práce ve 3 směnném provozu Požadavky:- čistý trestní rejstřík - spolehlivost a pečlivost - manuální zručnost Hledáte lepší práci? Jsme rostoucí česká personální společnost s několikaletou praxí. Pro společnost se sídlem v Říčanech u Prahy která se zabýva opravou elektroniky a spolupracuje s předními výrobni IT techniky(SONY,LENOVO,IBM,MICROSOFT) přijmeme zaměstnance na pracovní pozici operátor/ka skladu.

logo

Firma: LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Kontakt: Romana KAJEROVÁ
Karlovo náměstí 290/16
120 00 Praha 2

Telefon: 800 197 197

Kód: Teleplan

Místo práce: Říčany

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 112 - 126 Kč/hodinu



Odpovědět na inzerát


Přihlašte se

Přihlásit se


Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2016 Portál práce KARIERA.CZ s.r.o.