Operátor skladu - řidič VZV - mzda až 25 000 Kč (Praha s ubytováním)

Náplň práce:

• vyskladňování a zaskladňování materiálu• manipulace s VZV vozíkem, paletovým vozíkem• zavážení materiálu do provozu• ruční manipulace s materiálem• základní skladová administrativa

Požadavky:

• ukončené SOU/SŠ• nutný průkaz VZV, sk.W1 (platnost prodloužíme)• manuální zručnost, praxe ve skladu• dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost• čistý Registr trestů• spolehlivost a zodpovědnost

Benefity:

• motivující finanční ohodnocení• týdenní poskytování záloh• stravenky• týden dovolené navíc• zajištěné kvalitní ubytování - ušetříte minimálně 3000 Kč• stabilní práce bez zprostředkovatelských poplatků

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj strukturovaný životopis s fotografií na email: ostrava@centralwork.eu nebo nám zavolejte na tel. číslo +420 558274559

Firma: CentralWork s.r.o.

Kontakt: Zuzana Válková

Telefon: 558274559
778762277

Místo práce: Praha

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 22000 - 25000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé