Operátor výrobní linky na HPP (ženy i muže)

Hledáme výrobní operátory v potravinářství na hlavní pracovní poměr.

Náplň práce

  • balení zboží a lehké manuální práce na výrobní lince
  • míchání těsta a další těžší manipulační práce pro muže

Nabízíme

  • 13.-13.500 Kč hrubého/měsíc + zákonné příplatky
  • dotované stravování (oběd 25-40 Kč)
  • práce 12h dlouhý/krátký týden (vč. víkendů)
  • příjemný kolektiv
  • stabilní práce na hlavní pracovní poměr
  • nástup co nejdříve!

Požadujeme

  • dobrý zdravotní stav (žádné problémy se zády, krční páteří, koleny apod.)
  • pečlivost
  • zodpovědnost
  • pravidelnou docházku
  • praxe v potravinářském provozu výhodou
  • dobrou znalost českého nebo slovenského jazyka
  • potravinářský průkaz podmínkou (možno před nástupem dodělat)

Zaujala Vás pracovní nabídka? Zašlete nám životopis včetně telefonního kontaktu.

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Lenka Petrová
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 137435

Místo práce: Středočeský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé