Operátor výroby

Skutečně komplexní služby v oblasti personalistiky – to je ARIETE personal. Temporary Workers (dočasné umístění personálu), Recruitment, Executive Search, Try and Hire, Trénink a rozvoj, Diagnostika - nejen takový je záběr specialistů ARIETE z oblasti personalistiky.

Pro našeho klienta působícího v oblasti automobilového průmyslu hledáme vhodné kandidáty na pozici operátor výroby

Nabízíme:

  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • zajímavou práci a výdělek
  • třísměnný pracovní provoz
  • možnost dotovaného ubytování
  • svozová doprava do zaměstnání

Náplň práce:

  • práce v automobilovém průmyslu, napínání řemenů,pružiny, lisování,
  • svařování

Požadujeme:

  •  Manuální zručnost, spolehlivost
  •  Ochotu pracovat na směny

Volejte na naší bezplatnou telefoní linku 800 215 220

Firma: ARIETE personal s.r.o.

Kontakt: Call centrum 3

Telefon: 800 215 220

Kód: Zdice

Místo práce: Zdice

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé