Operátor/ka výroby

Skutečně komplexní služby v oblasti personalistiky – to je ARIETE personal. Temporary Workers (dočasné umístění personálu), Recruitment, Executive Search, Try and Hire, Trénink a rozvoj, Diagnostika - nejen takový je záběr specialistů ARIETE z oblasti personalistiky.

Společnost Ariete personal s.r.o. hledá pracovníky do výroby

ABSOLUTNĚ SKVĚLÁ NABÍDKA SE MZDOU AŽ 105,-Kč/HOD ČISTÉHO, TAK NEVÁHEJTE A PŘIJĎTE K NÁM !!!!!

Požadujeme :

  • spolehlivost
  • pracovitost
  • ochotu pracovat na směny
  • manuální zručnost

Nabízíme :

  • příspěvek na ubytování
  • stabilní zaměstnání
  • zajištěná doprava
  • možná mzda až 105,- Kč/hod. čistého
  • možnost přesčasové práce
  • možnost záloh
  • docházkový bonus 2000,- Kč měsíčně
  • zaučení nových pracovníků na danou pozici

Náplň práce :

  • montáž komponentů
  • sestavování dílů
  • výroba chladírenských zařízení

PRACOVIŠTĚ VE STŘEDOČESKÉM A ZÁPADOČESKÉM KRAJI !!!!!

VOLEJTE ZDARMA NA LINKU  800 215 220 !!!!!!

Firma: ARIETE personal s.r.o.

Kontakt: Call centrum 3

Telefon: 800 215 220

Kód: Opava

Místo práce: Opava

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé