Provozní pracovník- Beroun

Společnost www.brigadnici.com, s.r.o. je předním poskytovatelem personálních služeb na českém personálním trhu. Našim klientům poskytujeme personální služby od roku 2006. Působíme v různých odvětvích průmyslu - elektrotechnice, logistice, automobilovém průmyslu, potravinářství, a dalších. Jsme dlouholetým členem Asociace poskytovatelů personálních služeb. Motto LEPŠÍ PRÁCE vyjadřuje náš přístup k zákazníkům i zaměstnancům.


Nástup: IHNED

Hledáš lepší práci?

Pracovní podmínky  - zaměstnání na HPP- “Stabilní práce bez zprostředkovatelských poplatků"- mzda od 15 500 Kč/měs, bonusy, osobní ohodnocení - zákonné příplatky, možnost vyplácení záloh na mzdu - bonusový program ( tablety, mobilní telefony a pod.) - zajištěné ubytování - uštetříš minimálně 3000Kč, příspěvek na vlastní bydlení 1500,-/měs.

-Výplata v bance bez potřeby vlastnit účet-Založení účtu zdarma-Možnost zvýhodněné půjčky 

 O společnosti :  Volej naši bezplatnou linku +420 800 197 197, kde Ti jsou ve všední dny od 8 do 17 hodin k dispozici naše operátorky. 

Můžeš nás kontaktovat i přes Skype – LEPŠÍ PRÁCE 

Adresy poboček a jejich úřední hodiny najdeš zde: http://www.lepsiprace.cz/hlavni-pracovni-pomer/pobocky   Náplň práce :

- montáže chladících zařízení pro supermarkety- práce ve směnném provozu Požadavky  - vyučení ve strojírenském nebo jiném oboru výhodou- praxe ve strojírenství výhodou - manuální zručnost - spolehlivost  Výhody   Hledáte lepší práci? Jsme rostoucí česká personální společnost s několikaletou praxí. Do výrobní strojírenské společnosti se sídlem v Berouně přijmeme zaměstnance na pozici operátor strojírenské výroby

logo

Firma: LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Kontakt: Monika Ungrmanová
Štefánikova 18/25
15000 Praha 5

Telefon: 800197197

Kód: Carrier Beroun

Místo práce: Beroun

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro absolventyOdpovědět na inzerát


Přihlašte se

Přihlásit se


Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2017 Portál práce KARIERA.CZ s.r.o.