Operátor výroby - Beroun u Prahy

Pro našeho významného klienta prijmeme do svého týmu pracovníky do výroby. Práce je vhodná pro muže i pro ženy, prostě pro všechny uchazeče, kteří jsou zruční, mají chuť do práce a jsou spolehliví.

Náplň práce

  • - podnik se zabývá výrobou motorových součástí, autosedaček pro BMW, Porshe atd
  • - Výroba je specifická a vyžaduje PŘESNOST, ZRUČNOST A KVALITU ODVEDENÉ PRÁCE

Požadujeme

  • - spolehlivost a flexibilita
  • - středoškolské vzdělání (min. vyučen)
  • - praxe ve výrobě minimálně 2 roky

Nabízíme

  • - dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • - motivující finanční ohodnocení
  • - ubytování zdarma
  • - závodní stravování v podniku
  • - svoz na a ze směny z Plzně zdarma
  • - nástup možný ihned
  • - ochranné pracovní pomůcky zdarma

V případě  zájmu zasílejte své životopisy, nebo pro více informací volejte.

Firma: Wincott People

Kontakt: Anna Závodná
Oběžná 1086/4
709 00 Ostrava

Telefon: 800 400 499

Místo práce: Žebrák (okres Beroun)

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé