Operátor/ka výroby - Jablonec - až 20.000,-kč čist./měs.

LUTO Automotive CZ , s.r.o., Longin Business Centre Na Rybníčku 5/1329, 120 00 Praha 2 www.lutoautomotive.com

Jaká bude Vaše náplň práce?

- Obsluha stroje na výrobu gumových hadic

- Manuální nenáročná montáž

- Pracovní doba PO - PÁ 8 hodin - 3 směnnost

- Místo pracoviště Jablonec nad Nisou/Kokonín

- Možnost nástupu IHNED

- Vhodné i pro ženy a absolventy

Co Vám nabízíme?

- Stabilní a dlouhodobé zaměstnání

- Práce na HPP na dobu neurčitou

- Zajímavé finanční ohodnocení - až 17.000 - 20.000 Kč/čist.

- Navýšení platu po zkušební době

- Příplatky za práci v noci, ve svátek, o víkendu a další

- Docházkový bonus za 100% docházku (3000 Kč)

- Příspěvek na stravu a dopravu

- Možnost vyplácení záloh

- Hrazená lékařská prohlídka

Co od Vás očekáváme?

- Spolehlivost a zodpovědnost

- Manuální zručnost

- Dobrý zdravotní stav

Pokud může být tato pozice vhodná právě pro Vás, navštivte nás od 8 - 16 hodin na adrese: LutoAutomotive s.r.o., Dr. Milady Horákové 1, Liberec nebo neváhejte zaslat Váš životopis či případný dotaz.

Firma: LUTO Automotive CZ, s.r.o.

Kontakt: Barbora Bartošová
Dr. Milady Horákové 1
46001 Liberec

Telefon: +420734253044

Místo práce: Jablonec nad Nisou

Poznámka: vhodné pro absolventy

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé