OPERÁTOR/KA VÝROBY - MOŽNOST UBYTOVÁNÍ

Hledáme uchazeče na pozici OPERÁTOR VÝROBY pro společnost  KORDÁRNA Plus, a.s., zabývající se výrobou technických vláken, kordových, technických a karbonových tkanin.

Náplň práce:

  • výroba kordových vláken na výrobu pneumatik

Nabízíme:

  • možnost karierního růstu
  • stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP)
  • ubytování zabezpečené firmou ZDARMA
  • příspěvek na dopravu a bydlení v soukromí (podnájem) měsíčně až 3000,-Kč
  • plně hrazené MHD
  • možnost týdenních záloh, možnost přesčasů
  • možnost získání firemní SIM karty, zvýhodněné tarify
  • práce vhodná pro i pro absolventy

Požadujeme:

  • dobrý fyzický stav
  • chuť pracovat
  • manuální zručnost, zodpovědnost
  • pozornost, ochotu učit se novým věcem
  • ochotu učit se novým věcem
  • trestní bezúhonnost
  • zkušenost s prací ve výrobě výhodou
  • pro výběrové řízení - životopis

Požadované vzdělání:

  • základní
  • střední odborné s výučním listem

Pracovní doba:

12 hod směnny (formou krátký/dlouhý týden)

Finanční ohodnocení:

85,-Kč/hod (v čistém)

89,-Kč/ hod (v čistém) za noční směnu

Bonus do výše 3000,-Kč (za docházku, výkon v práci, disciplínu aj.)

Nástup:

IHNED

Místo výkonu práce:

Velká nad Veličkou 890

696 74 Velká nad Veličkou (okr. Hodonín)

Pokud Vás naše nabídka zaujala kontaktujte nás na tel. čísle +420 774 762 361, 800 192 292 popř. zašlete Váš profesní životopis na e-mail jana.kalouskova@prace.direct , nebo nás navštivte v náborovém centru PRACE.DIRECT, Tř. 17. Listopadu, 530 02 Pardubice.

Firma: PEOPLE CAPITAL CZ s.r.o.

Kontakt: Jana KALOUSKOVÁ
Třída 17. listopadu 238
530 02 Pardubice

Telefon: 800 192 292
+420 774 762 361

Kód: 16072016KORDARNA

Místo práce: Velká nad Veličkou

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 16000 - 22000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé