Operátor výroby / Ruční balič - Benešovsko - IHNED

Pro našeho klienta hledáme vhodné uchazeče pro potravinářský provoz.

Náplň práce

  • potravinářský provoz
  • práce na výrobní lince, balení zboží
  • kontrola výrobků
  • práce v čistém provozu

Požadujeme

  • nástup ihned
  • schopnost práce ve 2 směnném provozu (12h směny)
  • schopnost práce o víkendu v případě požadavků (za příplatky)
  • pravidelnou docházku (podmínkou)
  • výborný zdravotní stav
  • potravinářský průkaz (podmínkou - možno dodělat)
  • zodpovědnost, fyzickou odolnost
  • znalost českého nebo slovenského jazyka

Nabízíme

  • zajímavé ohodnocení: mzda až 18.000 + docházkový bonus až 6000 / rok
  • dlouhodobá spolupráce
  • příplatky za přesčasy 50%, za noční směnu 20 %
  • 12- ti hodinové směny (3-4 dny v týdnu)
  • jídlo kolem 25-30 Kč
  • benefity (kafeterie, firemní posilovna k dispozici zdarma...)
  • pracoviště Benešovsko (svozové autobusy zdarma zajištěny z - Votic (přes Olbramovice), Benešov, Vlašim, Týnec nad Sázavou, Poříčí Nad Sázavou)

Zaujala Vás nabízená pozice? Chcete stabilní zaměstnání? Zašlete nám Váš životopis na praha@jobleader.cz

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Lenka Petrová
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 131699

Místo práce: Středočeský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé