Operátor výroby, výstupní kontrola

Skutečně komplexní služby v oblasti personalistiky – to je ARIETE personal. Temporary Workers (dočasné umístění personálu), Recruitment, Executive Search, Try and Hire, Trénink a rozvoj, Diagnostika - nejen takový je záběr specialistů ARIETE z oblasti personalistiky.

STABILNÍ ZAMĚSTNÁNÍ VE STŘEDNÍCH ČECHÁCH!!!!!

UBYTOVÁNÍ V KRÁSNÉ LOKALITĚ!!!!!

Požadujeme :

  • minimálně vyučen
  • ochotu pracovat ve směnném provozu
  • manuální zručnost
  • dobrý zrak

Nabízíme :

  • přátelský kolektiv
  • čisté, klidné prostředí
  • hlavní pracovní poměr
  • zajímavé platové ohodnocení
  • stabilní zaměstnání
  • ubytování na velmi dobré úrovni (penzion)
  • zálohy každý týden

Náplň práce :

  • práce na výrobních linkách
  • vizuální kontrola, výstupní kontrola

HLEDÁTE STABILNÍ ZAMĚSTNÁNÍ? TOTO JE SPRÁVNÁ VOLBA!

Firma: ARIETE personal s.r.o.

Kontakt: Marta Kulštejnová
Bělská 139/7
29301 Mladá Boleslav

Telefon: 602 238 864

Místo práce: Opava

Plat: 15000 - 18000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé