ORACLE SPECIALIST

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Do you have experience with Oracle database administration on various platforms? Do you have the English language on communicative level?

So, send your resume!

Náplň práce

  • Oracle Database Administration on various platforms
  • Monitoring and troubleshooting
  • Communications with a team
  • Cooperation with foreign colleagues
  • Creation of appropriate documentation

Nabízíme

  • Attractive salary
  • Possibility of professional growth
  • Working with the latest information technologies
  • Language and professional training
  • Extra week of vacation

Place of work: Brno

Požadujeme

  • Secondary or university degree in IT
  • 2 years experience with Oracle database administration
  • Knowledge of SQL and PostgreSQL
  • English language on communicative level
  • Knowledge of shell scripting

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Ing. Janina Sabelová

Telefon: +420 777498772

Kód: 7500

Místo práce: Brno

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé