Pasterant vajec

Zavedený výrobce lahůdek hledá další zaměstnance do rozšiřující se výroby.

Požadujeme

  • Min. střední odborné vzdělání (vyučen)
  • Zodpovědný přístup (používat techniku výrobní linky), flexibilita
  • Schopnost logického myšlení, samostatnost, zvládání stresových a zátěžových situací
  • Základní znalost práce na PC
  • Znalost s pasterizací výhodou (nejblíže v oblasti výroby mléka a mléčných produktů)
  • Zkušenosti ve výrobě v potravinářském průmyslu

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice
  • Zaměstnanecké benefity (zaměstnanecké balíčky, flexi passy, příspěvek na obědy)
  • Zaměstnanecké výhody (zvýhodněné telefonní služby, bankovní služby)
  • Hlavní pracovní poměr (s 3 měsíční zkušební dobou)
  • 3 směnný provoz (nejdříve na ranní, později R, O, N – dle objemu výroby)

Náplň práce

  • Manuální práce (vaječná výroba)
  • Provádění pasterace vaječných hmot a zodpovědnost za jejich řádný průběh
  • Vedení záznamů o výrobě dle předepsaných surovin, provádění dávkování všech přísad
  • Ověření složení a zaznamenání v protokole

Kontakt: Libuše Čermáková 778761551 decin@jobleader.cz

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Jaroslava Plecita
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 143633

Místo práce: Středočeský kraj, Ústecký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé