Pečovatelka v soukromém senior centru

Pro naše soukromé senior centrum v Nechanicích (16 km od Hradce Králové) hledáme pečovatelky - pracovnice v sociálních službách.

Náplň práce:

  • komplexní ošetřovatelská péče o seniory
  • pomoc při zvládání běžných úkonů a mobility
  • pomoc při osobní hygieně
  • pomoc při stravování
  • zprostředkování společenského kontaktu
  • návrh činností a aktivit pro seniory
  • konzultace se seniory
  • spolupráce se zdravotnickým personálem

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání či vyučení (v oboru není podmínkou)
  • vztah ke starým lidem
  • dobrou dopravní dostupnost (3směnný provoz)
  • schopnost organizace práce v týmu
  • slušné a etické chování
  • samostatné rozhodování
  • pozitivní vztah k životu
  • vzdělání v oboru či rekvalifikační kurz výhodou

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání v novém prostředí
  • kvalitní zaškolení
  • smysluplnou pestrou práci
  • nástupní plat 15 000 - 17 500 Kč
  • mimořádné odměny
  • příspěvek na obědy
  • příspěvek na dopravu
  • svačiny a nápoje na pracovišti
  • pomoc s řešením ubytování

Další informace:

  • vhodné i pro absolventy
  • své životopisy zasílejte na: andrea.votavova@votavova.eu
  • více informací o nás najdete na www.senior-centrum.cz

Firma: Soukromé senior centrum Nechanice s.r.o.

Kontakt: Ing. Andrea VOTAVOVÁ, PhD.
Pražská 20
503 15 Nechanice

Telefon: 608914617

Místo práce: Nechanice

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 17500 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé