PHP PROGRAMMER

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Are you experienced PHP coder? Are you skilled also in system design? Do you feel comfortable with new technologies and your English is at advanced level? If yes, we are waiting just for you!

International successful company is looking for a new team member for position

Náplň práce

  • development of backend solutions
  • designing and implementing whole systems
  • work in agile environment in multicultural team
  • watch and using the latest technologies
  • unit testing

Nabízíme

  • bonuses and extra salary
  • extra holiday and sick days
  • meal vouchers
  • relax zone and pleasant working environment
  • language courses and education
  • contribution to commuting
  • possibility to work as a contractor
  • using the latest technologies
  • Place of work: Prague

Požadujeme

  • 4+ years of experience in PHP development
  • communicative English
  • experience with ORM, MVC and REST APIs
  • experience with databases and SQL language
  • advanced OOP skills
  • fast learner

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Petr Hykel

Telefon: +420 775787062

Kód: 5891

Místo práce: Praha, Středočeský kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé