Plant launch coordinator

Persinální agentura založená na dlouholetých zkušenostech v oboru personalistiky.Našimi předními klienty jsou mezinárodní společnosti působící v oblasti Automotive.

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za implementaci nového projektu do výroby.
  • Plánování a organizace výrobních zkoušek a 0 série, koordinace prověrek proveditelnosti nových projektů.
  • Zajištění tvorby procesního a kontrolního plánu v předsériové i sériové fázi.
  • Aplikace nápravných opatření při využití nástrojů kvality, podílí se na neustálém zlepšování procesu.
  • Zajištění implementace zásad Lean manufacturing a Six Sigma na projektu a výrobní lince.
  • Podílí se na přípravě FMEA.
  • Koordinuje předání výrobku do sériové výroby, konzultuje technické problémy s projektovým týmem, vede agendu investic.

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání technického zaměření,
  • min. praxe v rozsahu 3 - 5 let v automotive na obdobné pozici (technologie, engineering)
  • Znalost technik Lean Manufacturing a Continuous Improvement, Kaizen, Six Sigma
  • Pokročilá znalost AJ, další jazyk výhodou
  • Pokročilý uživatel PC (MS Office, MS Project)
  • Technické myšlení a analytické schopnosti
  • Schopnost předávat poznatky

Nabízíme:

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Dovolená navíc – celkem 5 týdnů
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Prodej výrobků se slevou
  • Jídelna a kantýna v závodě
  • Masáže v areálu závodu (2/3 ceny hradí zaměstnavatel)

Firma: AD EMPLOYMENT s.r.o.

Kontakt: Ing. Lucie VACKOVÁ
Fügnerova 667/7
460 01 Liberec

Telefon: 724392165

Místo práce: Liberec

Plat: 45000 - 50000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé