Pokladní lanové dráhy

požadujeme:

  • ÚSO, SŠ vzdělání, profesionální a zodpovědný přístup k práci
  • Příjemné vystupování, komunikativnost
  • Znalost cizího jazyka ( AJ, NJ )
  • Flexibilita, pracovitost,  komunikativnost, samostatnost
  • Ochota pracovat i o víkendech

pracovní náplň:

  • Prodej jízdenek na lanovou dráhu a vleky
  • Prodej jízdenek v rámci věrnostního programu GOPASS, práce na PC
  • Komunikace s klienty, podávání informací
  • Zpracování denní tržby, uzávěrky
  • Úklid střediska

nabízíme:

  • Hodinová mzda od 85,- Kč, příplatky za sobotu a neděli, svátky a nadčasové hodiny
  • Benefitní program
  • Možnost ubytování
  • Po získání pracovních zkušeností možnost posunu v rámci společnosti
  • Nástup možný začátkem prosince 2016

Životopis zasílejte prostřednictvím našeho webu www.skiareal.cz v odkazu společnost – kariéra.

Firma: MELIDA, a.s. Skiareál Špindlerův Mlýn

Kontakt: Lenka DOLANSKÁ
Špindlerův Mlýn 281
543 51 Špindlerův Mlýn

Telefon: 727985401

Místo práce: Špindlerův Mlýn

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 85 Kč/hodinu

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé