Práce v logistice s výdělkem až 23 000 Kč, ubytování ZDARMA, náborový bonus 5000

Pro našeho klienta, logistické centrum v Boru u Tachova, hledáme muže i ženy na pozici skladníka s VZV/pickera/packera/receiving...

Jedná se o dlouhodobou práci na HPP, 8 hodinová pracovní doba(pracovní doba od cca od 12-20:30hod, PO-PÁ), možnost přesčasů.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Bor u Tachova

NÁPLŇ PRÁCE: běžné skladové operace spojené především s přípravou zásilek na expedici a vykládáním, štítkování, etiketování, balení zásilek, příjem, výdej, obsluha VZV.

!!! ČISTÝ MĚSÍČNÍ VÝDĚLEK AŽ 18.000,-KČ - 23.000,-Kč!!!

Shlédněte video z Vašeho budoucího zaměstnání zde: https://www.youtube.com/watch?v=OnVvzGOqu-U

Požadujeme: pečlivost, zodpovědnost, ochotu učit se novým věcem, trestní bezúhonnost(čistý rejstřík trestů nustností!), chuť do práce, zodpovědnost, ochotu učit se novým věcem, trestní bezúhonnost(čistý rejstřík trestů nustností!), chuť do práce

Co vám nabízíme: příjemné pracovní prostředí, možnost ubytování nebo příspěvek na bydlení, možnost týdenních záloh, mzda: cca od 18.000 – 23.000,- Kč ČISTÉHO!!!, docházkový bonus, možnost přesčasů, zvýhodněné stravování,  náborový bonus 5000 Kč

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 773 741 840 či na emailu adamcova@jobs4joy.cz

Firma: Jobs 4 Joy SE

Kontakt: Kristýna Tušlová

Telefon: 773 741 840

Místo práce: Bor u Tachova

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 18000 - 23000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé