2 pracovníci na pálicí stroj - Mladá Boleslav

MAINTEC je součást mezinárodní agentury HUMARES se sídlem v Holandsku a 66 pobočkami po celém světě od Ameriky, přes Evropu, Asii a Nový Zéland. Od svého založení v roce 1976 se společnost Humares vypracovala do pozice jednoho z hlavních hráčů na pracovním trhu v mezinárodním kontextu. Mezi její hlavní služby patří výběr, nábor a pronájem zaměstnanců napříč odvětvími. Společnost MAINTEC je nástupcem společností START působících na českém pracovním trhu od roku 1993. Máme za sebou tisíce úspěšně zaměstnaných uchazečů o práci v Čechách i v zahraničí. Přidejte se i Vy do této velké skupiny a najděte si společně s námi nové a lepší zaměstnání!

Pro našeho klienta, společnost se sídlem v Mladé Boleslavi zaměřenou na technickou výrobu, hledáme vhodné uchazeče na pozici pracovníka na pálicí stroj.

Co Vás čeká?

  • řezání ocelových plechů (jednoduchých i složitých tvarů, vč. řezání úkosů) plamenem a plazmou na vypalovacím zařízení VANAD CNC PROXIMA, třída 11-19, síla 5-250 mm
  • řezání, vč. začištění a značení dle plánů (data CATIA) - očištění a obroušení strusky z řezaných plechů
  • výrobní tolerance je +/- 2 mm u síly do 100 mm, +4/-2 mm u síly nad 100 mm

Co očekáváme od Vás?

  • praxe na podobné či stejné pozici (ideálně na strojích Vanad Bluester o rozměru 4,5 x 2,5 m a hloubkou prořezu 400 mm)
  • znalost WRykRys nebo ProEngineer nebo Solid Works
  • pečlivost, přesnost a zodpovědnost
  • schopnost pracovat podle technické dokumentace

Co Vám můžeme nabídnout?

  • mzdu 23 000 Kč (hrubého)
  • možnost ubytování zdarma v případě potřeby
  • práce na 2 směny
  • možnost přesčasů

Máte-li zájem o tuto nabídku práce, zašlete prosím Váš životopis na e-mail: leos.fikeis@maintec.net nebo petr.petrak@maintec.net

Firma: Humares s.r.o.

Kontakt: Dr. Leoš Fikeis

Telefon: 731 526 255

Kód: 140

Místo práce: Mladá Boleslav

Plat: 23000 - 23000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé