PRACOVNÍK MONTÁŽE

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte zkušenosti s prací ve strojírenské výrobě a jste manuálně zručný? Troufáte si na základní komunikaci v angličtině nebo němčině a láká Vás práce na pozici PRACOVNÍK MONTÁŽE v mezinárodní společnosti s místem výkonu práce v Brně? Pak nám zašlete Váš životopis!

Mezinárodní výrobní společnost rozjíždějící novou pobočku v Brně hledá vhodného kandidáta na pozici

PRACOVNÍK MONTÁŽE (23-25.000,- Kč)

Náplň práce

  • Montáž strojních zařízení (mechanika)
  • Práce dle výkresové dokumentace
  • Zajištění kvality smontovaných výrobků
  • Práce v jednosměnném provozu (od pondělí do pátku)
  • Počáteční zaškolení v Německu

Nabízíme

  • Práci v moderním a příjemném prostředí
  • 13. mzda, týden dovolené navíc
  • Možnost profesního růstu
  • Zajištěné stravování
  • Místo výkonu práce: Brno

Požadujeme

  • Vzdělání technického směru výhodou
  • Praxi ve strojírenské výrobě (montáž výhodou)
  • Mírně pokročilou znalost angličtiny nebo němčiny
  • Ochotu absolvovat počáteční školení v Německu
  • Spolehlivost, manuální zručnost

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Marcela Kudláčová

Telefon: +420 775474384

Kód: 12786

Místo práce: Jihomoravský kraj, Brno, Brno-venkov

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé