Pracovník montážní linky - Hyundai Dymos Nošovice

Českobratrská 2227/7, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava Agentura práce

Pro našeho významného klienta, který působí v automobilovém průmyslu v průmyslové zóně Nošovice, hledáme vhodného kandidáta na pozici Operátor výroby - Montáž.

Charakteristika pozice:

Operátor výroby pracuje na montážních linkách a obsluhuje různé stroje.

Pracovní doba: 3 směnný provoz (8 hodinový), práce na plný úvazek

Náplň práce:

- Manuální práce a obsluha montážní linky

- Obsluha strojů

- Odpovědnost za kvalitu vyrobených výrobků

Požadujeme:

- Základní, SOU

- Ochota pracovat na směny, možnost přesčasů

- Manuální zručnost

- Praxe ve výrobní společnosti (výhodou)

- Samostatnost, pečlivost, časová flexibilita

- Asertivní jednání, zodpovědnost a samostatnost

- Dobrý zdravotní stav (práce ve stoje)

- Čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

- Motivující finanční ohodnocení 15.680 Kč + 1.300 Kč docházkový bonus + 1.040 Kč výkonnostní bonus (dále výrobní bonus 2x ročně)

- Příspěvek na stravování

- Příplatky za víkendové směny, noční směny a práci přesčas

- Stabilní a dlouhodobé zaměstnání

- Nástup ihned po případě dle dohody

- Zaměstnání v dynamické a prestížní společnosti

- Práci s nejmodernějšími výrobními technologiemi

- Možnost dopravy firemním autobusem

- Místo výkonu práce jsou Nošovice průmyslová zóna

Firma: Max People s.r.o.

Kontakt: Zuzana Gärtnerová

Telefon: 603 729 186

Místo práce: Nošovice

Plat: 16000 - 20000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé