PRACOVNÍK PRO OBSLUHU TISKOVÉHO STROJE

Motivované kolegy na pozici:

Pracovník pro obsluhu tiskového stroje

( pracoviště Dýšina, okr. Plzeň-město)

NÁPLŇ PRÁCE:

• Obsluha tiskového stroje výrobní linky• Zajistit plynulý chod strojního zařízení• Běžné opravy a údržba těchto strojů ve spolupráci s mechaniky výroby• Kontrolní činnost dle kontrolních plánů a prováděcích postupů• Další úkoly dle požadavků mistra zajišťujících plynulý chod výroby• Směnný provoz

POŽADUJEME:

• SOU/SŠ strojírenského nebo polygrafického směru výhodou• Orientace v technické dokumentaci• Praxi na obdobné pozici výhodou• Znalost práce na PC - MS Office• Zájem, ochotu, samostatnost a odpovědný přístup

NABÍZÍME:

• Práci ve stabilní mezinárodní společnosti• Zaškolení• Možnost osobního a kariérního rozvoje• Ocenění Vaší práce• Zaměstnanecké výhody, motivující systém odměňování• Ocenění Vaší práce

Nástup: možný IHNED

Těšíme se na Vaše životopisy, které v případě zájmu posílejte mailem nebo poštou na adresu Rexam Beverage Can Czech Republic s.r.o. Dýšina 292, PSČ 330 02

Uchazeče o zaměstnání budeme zvát na pohovor na základě předem doručeného životopisu s uvedeným názvem pozice, o kterou se zajímáte.

Firma: Ball Beverage Packaging Czech Republic s.r.o.

Kontakt: Marcela KUBÍČKOVÁ
Dýšina 292
330 02 Dýšina

Telefon: 378011534

Místo práce: Dýšina

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé