PRACOVNÍK PLÁNOVÁNÍ

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte vzdělání technického směru a zkušenost s plánováním? Máte rádi výzvy a vysoké pracovní tempo? Rádi byste pracovali na pozici PRACOVNÍK PLÁNOVÁNÍ na Vysočině? Pokud jste na otázky odpověděli ano, zašlete nám Váš životopis!

Mezinárodní úspěšná společnost hledá do svého týmu nového kandidáta/kandidátku na pozici:

PRACOVNÍK PLÁNOVÁNÍ (30-43.000,- Kč)

Náplň práce

  • Zodpovědnost za plnění požadavků zákazníka
  • Aktivní spolupráce s výrobou a dalšími odděleními
  • Zajištění tvorby plánů výroby a kontrola jejich plnění
  • Pravidelná práce s interním systémem
  • Práce na zajištění dodávek k zákazníkovi

Nabízíme

  • Zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • Odpovídající mzdové ohodnocení, 13. plat
  • Příležitost k profesnímu i kariérnímu růstu
  • Možnost pružné pracovní doby, dovolená navíc
  • Závodní stravování, neformální pracovní prostředí
  • Místo výkonu práce: Vysočina

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Anglický/německý jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Zkušenosti z výroby výhodou
  • Flexibilita, odolnost vůči stresu
  • Schopnost samostatně řešit problémy, asertivní jednání

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Jana Bartoňová

Telefon: +420 777498776

Kód: 12139

Místo práce: Vysočina, Slovensko

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé