Nabídky práce do e-mailu

Pracovník řídících systémů, jižní Morava

Pro úspěšnou zahraniční výrobní společnost se stabilním postavením na trhu hledáme vhodné kandidáty na výše uvedenou pozici.

Požadavky:

VŠ/SŠ v technickém oboru (nejlépe obor automatizace)

Zkušenost ve výrobním prostředí s důrazem na průmyslovou elektroniku a automatizaci (PLC)

Praktická znalost výrobních procesů, distribuovaných řídicích systémů a mechanických podskupin strojů.

Výhodou znalost SAP

Komunikativní znalost AJ

Spolehlivost, komunikativnost, pečlivost, proaktivní přístup

Náplň práce:

Řeší závady řídicích systémů, navrhuje a provádí nápravná opatření.

Asistuje při rozvoji a provádění zlepšení procesu výroby

Spolupracuje při navrhování, specifikaci, vývoji, instalaci a spouštění nových procesů

Spravuje hardwarové a softwarové aspekty systému strojního zařízení a řídicích systémů.

Odpovídá za pravidelnou kalibraci měřícího zařízení

Asistuje při přípravě a správě rozpočtů Opex pro příslušné oblasti.

Klient nabízí:

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • zajímavé platové ohodnocení
  • výrobní bonus až 6% (v případě 100% docházky až 12%)
  • příspěvek na dojíždění
  • stravenky v hodnotě 90,-Kč (55% přispívá zaměstnavatel)
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • firemní vzdělávání, příspěvek na jazykové kurzy
  • zvýhodněný nakup výrobků společnosti

CustomerCategory

Strojirenstvi-technika

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená na oblast farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, logistiku a spedici, FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby aj.

Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Tomáš Vondruška
Dělnická 213
170 00 Praha 7
Telefon: 724 357 872
E-mail: vondruska@profeskontakt.cz