PRACOVNÍK SÁZKOVÉHO PROVOZU - HRADEC KRÁLOVÉ

Fortuna Entertainment Group vznikla v roce 2009 a stala se největším středoevropským provozovatelem kurzových sázek. Z původně české společnosti se postupem času rozrostla v holding, který nyní působí i na slovenském a polském trhu, s globálně 2,5 tisíci zaměstnanci.

Hledáme nové spolupracovníky na pozici „pracovník/pracovnice sázkového provozu" na pobočku v Hradci Králové.

Náplň práce:

  • příjem sázek a výplata výher
  • péče o zákazníky
  • kompletní starost o chod pobočky

Požadujeme:

  • základní znalost práce s PC
  • základní znalosti v oblasti sportu
  • pečlivost a svědomitost při práci s finanční hotovostí
  • aktivní a přátelský přístup k zákazníkům
  • čistý trestní rejstřík
  • předchozí praxe v maloobchodě výhodou

Nabízíme:

  • finanční ohodnocení dle výkonu
  • stravenky, 5 týdnů dovolené
  • flexibilitu při plánování směn a 35 hodinový pracovní týden
  • plné zaškolení a následné vzdělávání v oboru formou interních školení

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na: prace@ifortuna.cz

Firma: FORTUNA GAME a.s.

Kontakt: Personální oddělení
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1

Telefon: +420 267 218 111

Místo práce: Hradec Králové

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 11000 - 13000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé