Pracovník skladu náhradních dílů

MAINTEC je součást mezinárodní agentury HUMARES se sídlem v Holandsku a 66 pobočkami po celém světě od Ameriky, přes Evropu, Asii a Nový Zéland. Od svého založení v roce 1976 se společnost Humares vypracovala do pozice jednoho z hlavních hráčů na pracovním trhu v mezinárodním kontextu. Mezi její hlavní služby patří výběr, nábor a pronájem zaměstnanců napříč odvětvími. Společnost MAINTEC je nástupcem společností START působících na českém pracovním trhu od roku 1993. Máme za sebou tisíce úspěšně zaměstnaných uchazečů o práci v Čechách i v zahraničí. Přidejte se i Vy do této velké skupiny a najděte si společně s námi nové a lepší zaměstnání!

Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou a servisem skladové techniky, hledáme vhodného/vhodnou uchazeče/ku  na pozici Pracovník skladu náhradních dílů.

Pracovní doba:  dvousměnný provoz

Nástup:  ihned nebo dohodou

Co požadujeme?

  • Střední odborné vzdělání zakončené maturitou, nebo výučním listem
  • Praxe ve skladovém hospodářství výhodou
  • uživatelská znalost práce s PC (MS Windows, Internet)
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Průkaz řidiče VZV a zkušenost s řízením VZV výhodou
  • Bydliště v Praze a blízkém okolí
  • Znalost SAPu výhodou

Co od Vás očekáváme?

Spolehlivost, manuální zručnost, schopnost samostatné práce, ochota učit se, flexibilita, vysoké pracovní nasazení a loajalita, fyzická zdatnost.

A co Vás čeká?

  • Aktivní účast na zajištění provozu skladu (příjem, zaskladnění, vyskladnění, fyzická inventura skladu)
  • Odpadové a olejové hospodářství
  • Všeobecná administrativa

Můžeme Vám nabídnout:

  • Stabilní zaměstnání u zahraniční společnosti
  • Zajímavé firemní benefity (týden dodatkové dovolené, příspěvek na penzijní pojištění, dopravu, stravenky v hodnotě 105 Kč aj.)
  • Pracovní pomůcky (notebook, pracovní oděvy a boty)
  • Zaškolení
  • Dobrý pracovní kolektiv

Máte-li zájem o tuto nabídku práce, zašlete prosím Váš životopis na e-mail: leos.fikeis@maintec.net

Firma: Humares s.r.o.

Kontakt: Dr. Leoš Fikeis

Telefon: 731 526 255

Kód: 190

Místo práce: Praha

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 20000 - 22000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé