Praktický lékař - Beroun

~~Pro naši závodní ordinaci v Berouně hledáme vhodného kandidáta na pozici Praktický lékař:

Náplň práce:

- provádění prohlídek pracovně lékařské péče (vstupní, periodická, výstupní, mimořádná)- sledování a vyhodnocování pracovních podmínek, doporučení klientům- spolupráce na projektech v oblasti podpory zdraví zaměstnanců, aktivní prevence nemocí z povolání- první lékařská pomoc na pracovišti klienta

Požadujeme:

- VŠ vzdělání všeobecné lékařství, odbornost pracovní nebo všeobecné praktické lékařství velkou výhodou (možno i absolvent nebo lékař v předatestační přípravě)- vstřícný přístup k pacientům, spolehlivost a ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

- smluvní finanční ohodnocení- odborné zaškolení a podporu dalšího vzdělávání- zajímavou a zodpovědnou práci

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš profesní životopis. Těšíme se na Vaše reakce.

Firma: EUC Premium s.r.o.

Kontakt: Markéta Spálenková
Sokolovská 192/79
180 00 Praha 8

Telefon: 234630470

Místo práce: Beroun

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé