Praktický lékař - Kolín

Pro naši ordinaci v Kolíně - Ovčárech hledáme Praktického lékaře pro pracovnělékařské služby

Náplň práce:

- práce lékaře pracovnělékařských služeb v závodní ordinaci s vybavením pro screeningové vyšetření EMG, audiometrie, spirometrie a EKG a s rehabilitačním pracovištěm

- provádění prohlídek pracovnělékařské péče (vstupní, periodická, výstupní, mimořádná)

- sledování a vyhodnocování pracovních podmínek, doporučení klientům

- spolupráce na projektech v oblasti podpory zdraví zaměstnanců, aktivní prevence nemocí z povolání

- první lékařská pomoc na pracovišti klienta

- vedení zdravotnické dokumentace v softwaru Medicus

Požadujeme:

- příslušné vzdělání a specializaci v oboru všeobecné praktické lékařství (možno i lékař v předatestační přípravě)

- proklientský přístup, schopnost týmové spolupráce

- spolehlivost, komunikativnost a příjemné vystupování

Nabízíme:

- nadstandardní finanční ohodnocení

- v případě dojíždění služební automobil nebo kompenzace za využívání soukr. vozidla

- podpora dalšího vzdělávání

- firemní benefity (stravenky, mobilní telefon, nadstandardní lékařskou péči, týden dovolené navíc a další)

Nástup: dle domluvy

V případě zájmu nám prosím zašlete Váš profesní životopis na email klara.gottwaldova@eucpremium.cz, případně volejte 604 295 903. Těšíme se na Vaše reakce.

Firma: EUC Premium s.r.o.

Kontakt: Klára Gottwaldová
Sokolovská 192/79
186 00 Praha 8

Telefon: 234630470

Místo práce: Kolín

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro osoby ztp

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé