PŘÍLEŽITOST PRO ŠIKOVNÉ OBCHODNÍKY

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Jste úspěšným obchodníkem, kterému se daří akvizovat významné zákazníky, navyšovat obrat a plnit KPI? Máte pocit, že jste již svému zaměstnavateli dali maximum a potřebujete nový impuls ve Vašem profesním životě?

Pak se na nás obraťte , zašlete životopis, my zapátráme v našem širokém portfoliu klientů, zda některý z nich nemá tu správnou pracovní pozici právě pro Vás!!!!!

Náplň práce

  • obchodní činnost
  • potřebná administrativa
  • reporting
  • další kompetence záleží na konkrétní pozici a společnosti

Nabízíme

  • nový profesní impuls
  • šanci finančně si polepšit
  • možnost naučit se nové produkty
  • nové kamarády z pracovního kolektivu

Požadujeme

  • touhu po karierní změně
  • zkušenosti na pozici obchodního zástupce
  • zaslání reprezentativního životopisu ve strukturované formě i s fotem v českém i anglickém jazyce ve formátu word

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Ing. Renáta Adámková

Telefon: +420 773773889

Kód: 12515

Místo práce: Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Královéhrade

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé