PRIMÁŘ DĚTSKÉHO ODDĚLENÍ

Popis pozice

Perspektivní soukromé zdravotnické zařízení v Karlovarském kraji, Nemocnice Ostrov, nabízí pracovní příležitost pro lékaře se specializací v oboru dětské lékařství.

Dětské oddělení se nachází v přízemí nemocnice, disponuje 15 lůžky včetně pokojů pro pobyt dítěte s matkou (doprovodem). Poskytuje vyšetřovací, léčebnou i rehabilitační péči o nemocné děti a dorost s akutními nemocemi dýchacího, trávicího, močového i oběhového ústrojí. Ve spolupráci s chirurgy a urology a ARO poskytujeme péči o děti od 3 let věku po akutních i plánovaných operacích

Nabízíme

•perspektivní a zajímavou spolupráci;•příjemné pracovní prostředí

•motivující nadstandardní mzdové ohodnocení a další benefity;

•podporu vzdělávání a rozvoje (nastavení individuálního vzdělávacího plánu: vzdělávání v problematice dětského lékařství, manažerství ve zdravotnictví a další).

Požadujeme

•lékařské vzdělání, specializaci v oboru dětské lékařství;

•komunikační schopnosti a profesionální přístup.

Dodatečné informace

V rámci systému zaměstnaneckých benefitů nabízíme dotované závodní stravování, týdenní pobyt v apartmánech Engadin na Božím Daru zdarma, možnost využití obytného vozu, slevy na kulturní, sportovní, relaxační a jiné akce.

Výběrové řízení

Strukturovaný životopis včetně motivačního dopisu doručte prosím:

•osobně na Personální oddělení;

•poštou na adresu Nemocnice Ostrov, Personální oddělení, U nemocnice 1161, 363 01 Ostrov;

•nebo e-mailem.

Další možnosti budou upřesněny při osobním pohovoru – potencionální zájemci jsou zváni k nezávazné informační návštěvě.

Firma: NEMOS PLUS s. r. o.

Kontakt: Barbora Köhlerová

Telefon: 733 614 895

Místo práce: Ostrov

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé