PRIMÁŘ RADIODIAGNOSTICKÉHO ODDĚLENÍ

Popis pozice

Společnost Nemos Plus provozující soukromé zdravotnické zařízení Nemocnici Ostrov přijme primáře radiodiagnostického oddělení.

Oddělení je umístěno v 1. patře Nemocnice Ostrov, je nelůžkové a provádí především diagnostická vyšetření (RTG, USG, CT, biopsie pod CT), ale i diapeutické výkony - radikuloterapie a PRT - opichy nervových kořenů s okamžitou úlevou od bolesti páteře ve spolupráci s RHB oddělením a neurologickou ambulancí.

Nebízíme

•dlouhodobou perspektivní spolupráci;

•individuální přístup při hledání optimální formy spolupráce;

•motivující nadstandardní mzdové ohodnocení;

•podporu vzdělávání a osobního rozvoje (nastavení individuálního vzdělávacího plánu: vzdělávání v problematice radiologie a zobrazovacích metod, manažerství ve zdravotnictví a další);

•realizaci v oboru;

•možnost ubytování / příspěvek na ubytování.

Požadujeme

•praxi v oboru min. 8 let;

•specializaci v oboru;

•profesionální přístup k plnění úkolů;

•loajalitu k zaměstnavateli;

•komunikativnost a vstřícnost;

•zdravotní způsobilost a bezúhonnost.

Dodatečné informace

V rámci standardního systému zaměstnaneckých benefitů nabízíme dotované závodní stravování, týdenní pobyt v apartmánech Engadin na Božím Daru, slevy na kulturní, sportovní, relaxační a jiné akce.

Nástup dle dohody, pracovní poměr na dobu neurčitou, místo výkonu práce Ostrov.

Výběrové řízení

V případě zájmu zašlete Váš životopis na adresu: kohlerova@nemostrov.cz.Další možnosti budou upřesněny při osobním pohovoru – potencionální zájemci jsou zváni k nezávazné informační návštěvě.

Firma: NEMOS PLUS s. r. o.

Kontakt: Barbora Köhlerová
U Nemocnice 1161
363 01 Ostrov

Telefon: 353 364 204
733 614 895

Místo práce: Ostrov

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé