Procesní inženýr(ka) - junior

Náplň práce:

      Procesní řízení:

  • optimalizace a implementace nových operací do stávajících procesů
  • školení a zaučování zaměstnanců při zavádění nových procesů
  • spolupráce s IT oddělením na systémovém vývoji (specifikace požadavků a tvorba dokumentace)
  • spolupráce s ostatními odděleními společnosti na řešení aktuálních problémů
  • aktualizace současných programů a řešení vzniklých chyb
  • spolupráce s řízením kvality na tvorbě pracovních instrukcí a manuálů

     Projektová činnost:

  • příprava nových projektů menšího rozsahu
  • přímá komunikace se zákazníky v případě požadavku na nový projekt
  • plánování průběhu projektu a souvisejících operací
  • implementace projektů

Požadujeme:

  • SŠ, VŠ vzdělání technického směru (oblast logistiky výhodou)
  • aktivní znalost AJ - slovem i písmem NEZBYTNÁ (denní komunikace s podpůrným týmem v zahraničí)
  • pokročilá znalost kancelářských aplikací MS Office
  • kreativitu, samostatnost, dobré komunikační schopnosti, časová flexibilita, schopnost týmové práce, odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • pozici vhodnou i pro absolventy
  • příspěvek na stravování, zajištění dovozu obědů na pracoviště
  • 5 týdnů dovolené
  • náborový příspěvek 10 000 kč
  • možnost využití zvýhodněného mobilního tarifu
  • příspěvek dárcům krve
  • bonus k pracovnímu jubileu
  • perspektivní zaměstnání v mezinárodní, dynamické firmě
  • mzdové ohodnocení odpovídající kvalifikaci a předchozí praxi
  • kontakt s moderní technikou a technologiemi

Nástup: ihned

Místo výkonu práce: Pardubice, Černá za Bory

Pracovní smlouva: PP doba určitá (možnost prodloužení)

Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás písemně na  e-mailovou adresu

kariera.pce@cz.flextronics.com

Firma: Flextronics International s.r.o.

Kontakt: Alena SEDLÁKOVÁ
Staročernská 226
530 02 Pardubice

Telefon: 466685722

Místo práce: Pardubice, Černá za Bory

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 26000 - 26600 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé