Prodavač/ka maso, uzeniny, lahůdky - BEROUN

Společnost PMU CZ, a.s. se zabývá prodejní činností. Provozuje v rámci celé republiky prodejny maso-uzeniny, lahůdky a pečivo. Prodejny PROCHÁZKA jsou tradiční a vyhledávanou součástí objektů obchodních řetězců PENNY MARKET, LIDL a KAUFLAND. Najdete nás ve více než 100 městech po celé České republice.

Pracovní náplň:

•    prodej masa

•    příprava a prodej uzenin, lahůdek a pečiva

•    manipulace se zbožím, přepravkami

•    aranžování

•    úklid prodejny

Požadujeme:

•    chuť do práce

•    vyučení v oboru (prodavač nebo řezník) výhodou

•    nezaučené zaučíme

Nabízíme:

•    pracovní poměr na dobu neurčitou

•    zaměstnání v tradičním českém řeznictví

•    bonusy za plnění tržeb, zaměstnanecké nákupy a stravenky

Firma: PMU CZ, a.s.

Kontakt: Michaela Bílková
Chelčického 627
41301 Roudnice nad Labem

Telefon: 416856301
727901088

Místo práce: Beroun

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro absolventy

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé