Prodejní asistentka Manufaktura - Praha

Jsme 100% česká značka inspirovaná historií s tradicí od r. 1991 pro domácí lázně s vysokým podílem přírodních ingrediencí, moderním jemným složením v poctivé kvalitě a bez testů na zvířatech.

MANUFAKTURA - Tvořena s láskou a pro radost...

Je vám blízká myšlenka konceptu domácích lázní a podpory české tradice? Baví vás práce s lidmi? Máte rádi kosmetiku? Chcete využít znalosti cizích jazyků?Potom hledáme pávě vás!

NÁPLŇ PRÁCE:Poradenství a péče o zákazníky. Budování dlouhodobých vztahů se zákazníky. Aranžování zboží, udržování prodejny dle standardů společnosti. Práce s pokladnou.

POŽADUJEME:Příjemné profesionální vystupování, dobré komunikační schopnosti, aktivní přístup k zákazníkovi, týmovou spolupráci, schopnost samostatného uvažování, aktivní znalost AJ podmínkou (další jiný jazyk vítán).

NABÍZÍME:Dlouhodobou spolupráci na HPP (celý, 3/4 nebo 1/2 úvazek), případně DPČ.Motivační finanční ohodnocení 110,- - 120,- Kč/hod.Zajímavé zaměstnanecké benefity. Rozpis směn na měsíc dopředu.Atraktivní práci v příjemném originálním prostředí. Stabilní zázemí české společnosti.Zaškolení, příjemný a přátelský kolektiv.

Nástup možný ihned.V případě zájmu prosíme o zaslání vašeho životopisu a motivačního dopisu na adresu: terezie.chalupova@manufaktura.cz.Více o společnosti: www.manufaktura.cz a Facebook

logo

Firma: Český národní podnik s.r.o.

Kontakt: Terezie Chalupová

Telefon: 608204206

Místo práce: Praha

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 15000 - 18000 Kč/měsícOdpovědět na inzerát


Přihlašte se

Přihlásit se


Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2016 Portál práce KARIERA.CZ s.r.o.