PRODUKTOVÝ MANAŽER

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte velmi dobrý IT background? Nejsou Vám cizí prezentace a komunikace s různými typy lidí? Dokážete se nadchnout pro svěřený produkt a toto nadšení předat dál? Vládnete výborně českým jazykem a aktivně i angličtinou?

Pak čtěte dál a pošlete mi životopis!

Náplň práce

  • Podpora svěřeného portfolia SW produktů a jeho rozšiřování
  • Administrativní správa, komunikace se subdodavateli řešení
  • Podpora obchodnímu týmu, vytváření produktových materiálů a prezentací
  • Příprava produktových školení pro obchodní tým, případně pro zákazníky
  • Spolupráce na přípravě a aktivní účast na - eventech, workshopech, konferencích, školení
  • Hledání nových tržních příležitostí

Nabízíme

  • Zázemí nadnárodní a stabilní společnosti
  • Podporu dalšího vzdělávání a kurzů, různé firemní akce
  • Stravenky 100,-/den a 2 dny sick-days
  • Motivující plat a systém osobních bonusů
  • Mobilní telefon dle svého výběru s možností soukromého volání
  • Pružnou pracovní dobu
  • Místo výkonu práce: Praha

Požadujeme

  • Vysokou nebo střední školu se zaměřením na IT - velkou výhodou
  • Velmi dobrá orientace v IT (HW i SW) - nutností
  • Zkušenost s obchodem a marketingem – velkou výhodou
  • Výborné prezentační dovednosti a umění zaujmout - nutností
  • Velmi dobrá úroveň českého jazyka (stylistika i gramatika) – nutností
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni – nutností

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Dominika Kôrová

Telefon: +420 774334484

Kód: 10676

Místo práce: Praha

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé