C# PROGRAMÁTOR

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Orientuje se v objektově orientovaném programování? Baví Vás práce v multikulturním prostředí? Rádi byste využili anglický jazyk? Chtěli byste pracovat na pozici C# programátor a nastartovat svou kariéru v mezinárodní společnosti?

Jestli ano, tak tato pozice je vhodná právě pro Vás!

Zavedená IT společnost hledá nové kolegy / kolegyně na pozici

Náplň práce

  • Vývoj webových aplikací.
  • Návrh a sestavování uživatelského rozhraní a interaktivních nástrojů.
  • Úzká spolupráce s analytiky na navrhování a implementování nových funkcích pro zákazníka.
  • Tvorba související technické dokumentace.
  • Práce s moderními technologiemi (metodika SCRUM, .NET, HTML 5).

Nabízíme

  • Příjemné, osobní pracovní prostředí.
  • Zajímavé platové ohodnocení.
  • Týden dovolené navíc.
  • Kurzy cizího jazyka a další vzdělávání.
  • Volná pracovní doba.
  • Stravenky.
  • Pozice je vhodná i pro absolventy

Místo výkonu práce: Brno

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru IT.
  • Znalost OOP.
  • Zájem vyvíjet na platformě .NET/C#.
  • Pokročilá znalost anglického jazyka.
  • Týmový hráč, komunikativní.
  • Ochota učit se novým věcem

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Radka Pravdová

Telefon: +420 775877788

Kód: 6407

Místo práce: Jihomoravský kraj, Brno, Brno-venkov

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé