PROGRAMÁTOR C++

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte zkušenosti s programováním v C++? Mluvíte anglicky na komunikativní úrovni? Máte zkušenosti s počítačovými sítěmi TCP/IP?

Pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní společnost hledá nové kandidáty na pozici

Náplň práce

  • Analýzu požadavků
  • Návrh a implementaci řešení
  • Aktualizace testovacích skriptů
  • Údržbu existujících komponent, testování a analýzu výsledků
  • Review a aktualizaci vývojových dokumentů
  • Práce v týmu, komunikace s ostatními odděleními
  • Práce v mezinárodním prostředí

Nabízíme

  • Práci na velkém mezinárodním projektu s přístupem k nejmodernějším technologiím
  • Agilní styl práce s důrazem na hodnotu pro zákazníka
  • Stabilitu velké nadnárodní korporace a s možností aktivního využití cizího jazyka
  • Jazykové i odborné vzdělávání
  • Pružnou pracovní dobu, týden dovolené navíc
  • Jazykové a odborné vzdělávání, další benefity
  • Práce v Brně

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického směru
  • Znalost programování v C++ OOP
  • Znalost prostředí LINUX a SOLARIS
  • Znalost počítačových sítí TCP/IP
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Znalost UML a agilních vývojových metod výhodou
  • Znalost nástrojů konfiguračního managementu (Clearcase) výhodou

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Dominika Kôrová

Telefon: +420 774334484

Kód: 1270

Místo práce: Brno

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé