Programátor PC - MMI, PLC - prům. automatizace

Pro významnou společnost (na trhu od roku od roku 1991) podnikající v průmyslové automatizaci hledáme vhodného kandidáta na pozici:

 Programátor PLC (zaměření na průmyslovou automatizaci) - pracoviště v Praze i ČR

Náplň práce:

- podíl na zpracování „feasibility studií“ jako podkladů pro zpracování vizualizačních obrazovek

- zpracování systémových analýz jako podkladů pro programování

- účast na montážích a při oživování a seřizování strojů a zařízení z hlediska jejich ovládání a řízení

- vytváření databázových struktur pro vizualizaci a sledování funkcí strojů a linek

- vytváření komunikačního SW pro přenos dat mezi jednotlivými úrovněmi řízení

- programování MMI, popřípadě podíl na programování vizualizace na panelech místního ovládání

- jednání se zákazníky a dodavateli

- účast na montážích při oživování a seřizování elektro-zařízení

- další činnosti uložené nadřízeným zaměstnancem

- systematické sledování vývojových směrů a jejich převedení do praxe

- trvalé sebevzdělávání na seminářích, výstavách a veletrzích.

Požadavky:

- vysokoškolské vzdělání (elektro) technického nebo počítačového směru, i nedokončené

- znalost německého nebo anglického jazyka-komunikativně

- znalost platných norem a předpisů z oblasti průmyslové automatizace

- odborné znalosti v oboru průmyslové automatizace a měření a regulace

- schopnost elektrické zapojení převést do řeči instrukcí a kódů převážně ve volně programovatelné technice firem Siemens, Allen Bradley, Mitsubishi, Bernecker -Rainer a dalších

- znalost práce s PC na úrovni IT odborníka

- dobré organizační a komunikační schopnosti

- odpovědnost, spolehlivost, samostatnost při řešení pracovních úkolů

- ochota cestovat po ČR i do zahraničí.

Nabídka :

Plat k jednání od 45.000 btto-do 50.000 (dle praxe, znalosti a zkušenosti)

*služební auto i k soukromému použití

- pracovní smlouva na dobu neurčitou

- platový, profesní i kariérní(funkční) postup zabezpečený

- možnost dalšího vzdělávání-

CV nám prosím zasílejte na emailovou adresu korektpraha@korektpraha.cz

Další informace Vám rádi poskytneme na tel.: 602 640 076

Firma: KOREKT Praha

Kontakt: Ing. Miroslav AMBROŠ
Pod Kavalírkou 12
150 00 Praha 5

Telefon: 602640076

Místo práce: Praha

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé