PROGRAMÁTOR .NET

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Orientuje se v IT jako doma? Baví Vás práce v multikulturním prostředí? Rádi by jste využili anglický jazyk? Chtěli byste pracovat na pozici Programátor .NET a využít své programovací zkušenosti?

Jestli ano, tak tato pozice je vhodná právě pro Vás!

PROGRAMÁTOR .NET (25 – 40. 000,- Kč)

Náplň práce

  • vývoj v jazyce C#
  • vývoj webových aplikací s využitím MVC, ASP.NET
  • využívání MS technologií
  • práce v mezinárodním agilním prostředí
  • úzká spolupráce s testovacím a analytickým oddělením

Nabízíme

  • zajímavý nástupní plat
  • dovolená nad rámec zákona
  • volná pracovní doba
  • stravenky
  • jazykové a vzdělávací kurzy
  • team buildingové akce
  • práce ve stabilní a zavedené společnosti
  • Místo pracoviště: Brno

Požadujeme

  • VŠ vzdělání IT směru
  • komunikativní AJ
  • orientace v OOP (Java, C++, C#,..) a znalost principů fungování OOP
  • znalost databází a jazyka SQL
  • nadšení a zájem o oblast programování a webový vývoj

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Radka Pravdová

Telefon: +420 775877788

Kód: 6406

Místo práce: Jihomoravský kraj, Brno, Brno-venkov

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé