Programátor pro správu IT v intralogistických aplikacích - PLC

Zahraniční firma se sídlem v Praze působící v oblasti řízení projektů u automatizace logistických a dopravníkových technologií v České republice a okolních zemích střední Evropy přijme pracovníka v hlavním pracovním poměru do pozice:

Programátor pro správu IT v intralogistických aplikacích (PLC)

Požadavky:

- zkušenosti s programováním v oblasti databázových aplikací Oracle

- vítána znalost Power Builder, C++ či Visual Basic

- VŠ vzdělání s prokazatelnou praxí, případně SŠ s prokazatelnou praxí

- angličtina na komunikativní úrovni

- ŘP

- ochota cestovat po ČR a do zahraničí (střední Evropa)

Náplň práce:

- údržba a parametrizace systému WMS pro správu skladu

- definice a náplň WMS na základě funkční analýzy (toky materiálu a dat)

- spolupráce na komunikaci s PLC úrovní a s ERP systémy

- účast při uvádění do provozu automatizovaných skladů

- vizualizace WMS

- jednání se zákazníky a dodavateli

- podpora záručního a pozáručního servisu

Nabídka:

- fixní plat dle praxe, zkušeností a znalostí od 55.000 Kč do 65.000 Kč·

- platový postup

- odměny a benefity

CV nám prosím zasílejte na emailovou adresu korektpraha@korektpraha.cz

Další informace Vám rádi poskytneme na tel.: 602 640 076

Firma: KOREKT Praha

Kontakt: Pod Kavalírkou 12
150 00 Praha 5

Telefon: 257327801
602640076

Místo práce: Praha

Plat: 55000 - 65000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé