PROJECT QUALITY ENGINEER

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Jste člověk disponující zkušenostmi v oblasti kvality? Hovoříte anglickým či německým jazykem na komunikativní úrovni? Nebojíte se nést zodpovědnost za svá rozhodnutí? Chcete se stát člověkem zodpovídajícím za kvalitu u nových projektů a pracovat tak na pozici PROJECT QUALITY ENGINEER na Vysočině! Pak jste to právě Vy, koho hledáme!

Stabilní mezinárodní společnost zabývající se výrobou pro automobilový průmysl hledá nového kolegu na pozici

Náplň práce

  • Řízení kvality u nových projektů
  • Podpora projektového managementu
  • Kontrola a zajištění potřebné kvality
  • Uplatňování kvalitativních nástrojů
  • Sledování cílů, komunikace se zákazníky
  • Cestování dle potřeby

Nabízíme

  • Práce ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Možnost profesního i osobního růstu
  • 13. mzda, dovolená navíc
  • Závodní stravování, penzijní připojištění
  • Široká škála firemních benefitů
  • Místo výkonu práce: Vysočina

Požadujeme

  • VŠ/SŠ technického směru
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni nutný
  • Praxe v oblasti kvality podmínkou
  • Zkušenosti v automotive velkou výhodou
  • Přehled v projektovém managementu vítán
  • Samostatnost, schopnost rozhodovat

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Jana Bartoňová

Telefon: +420 777498776

Kód: 12573

Místo práce: Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Vysočina, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé