PROJEKTANT DOPRAVNÍCH STAVEB

NÁPLŇ PRÁCE:

-  samostatná projekční činnost při přípravě dopravních a mostních staveb

NABÍZÍME:

-  práce v profesionálním prostředí

-  mladý kolektiv

-  profesní a osobní růst

-  vysokou míru samostatnosti a zodpovědnosti

-  možnost platového růstu odpovídající znalostem uchazeče

-  flexibilita, pružná pracovní doba

POŽADUJEME:

-  VŠ nebo SŠ vzdělání stavebního směru

-  autorizace v oboru vítána

-  pokročilá znalost práce na PC (Word, Excel, AutoCAD CIVIL 3D)

-  schopnost pracovat v týmu, komunikativnost

-  řidičské oprávnění skupiny B

Nástup:

-  nástup ihned

Pokud máte zájem připojit se k týmu zkušených projektantů a účastnit se přípravy zajímavých projektů, zašlete svůj životopis, popřípadě i motivační dopis, na email: skalova@kapatelier.cz

Firma: KAP ATELIER s.r.o.

Kontakt: Michaela SKÁLOVÁ
Novodvorská 1010/14
142 00 Praha 4 - Lhotka

Telefon: 241400056

Místo práce: Praha 4

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé