PROJEKTANT VYTÁPĚNÍ, CHLAZENÍ

Personální společnost ALP consulting, s.r.o. působí na českém trhu již od roku 2001. Společnosti pružně reaguje na zájem firem o nové zaměstnance. Individuálně a profesionálně přistupuje ke kandidátům, kteří hledají uplatnění. Naši kandidáti jsou pro nás především jedinečné osobnosti a partneři při výběru zaměstnání Držíme se zásady: " Lidskost, serioznost, profesionalita." Pro nás je důležitá je kvalita, ne kvantita."

Pro našeho klienta, inženýrskou společnost specializující se na technologické projekty pro farmaceutický průmysl v ČR i v zahraničí, hledáme vhodného uchazeče na pozici:

Náplň práce:

  • tvorba projektů tepelné techniky, parní techniky, chladící techniky a rozvodů ve všech stupních projektu - od projektů pro stavební povolení po projekty pro provádění stavby (napojení na zdroj tepla, návrh zdroje chladu, napojení VZT jednotek, napojení technologických spotřebičů ...)
  • úzká spolupráce s ostatními projektanty technologie a stavby
  • spolupráce při dodávání a při uvádění do provozu

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání technického zaměření
  • praxe v projekční činnosti výhodou, případně i absolvent
  • znalost práce s AutoCAD
  • schopnost týmové spolupráce
  • trvalé vzdělávání a osobní růst

Nabízíme:

  • jazykové kurzy v sídle společnosti (angličtina, ruština)
  • profesní kurzy dle vlastního výběru - účast na projektování moderních farmaceutických provozů, seznámení se s nejmodernějšími procesy, systémy, zařízeními
  • firemní benefity (sick days, mobilní telefon, notebook)
  • flexibilní pracovní doba

Firma: ALP consulting, s.r.o.

Kontakt: Michaela Veselá
náměstí I. P. Pavlova 1785/3
120 00 Praha 2 - Nové Město

Telefon: 723644808

Místo práce: Praha

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé