PROJEKTOVÝ INŽENÝR - JUNIOR

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Hledáte práci - juniorskou pozici? Podmínkou je plynulá angličtina a středoškolské vzdělání? Chcete se uplatnit v nadnárodní společnosti v automotive?

Pošlete nám Váš životopis!

Náplň práce

  • Zodpovědnost za vedení projektů
  • Koordinace týmu
  • Komunikace s ostatními odděleními
  • Prezentace závodu v rámci projektu interně i externě
  • Účast na poradách
  • Vedení a aktualizace dokumentace k projetu
  • Budget

Nabízíme

  • Měsíční bonusy v návaznosti na plnění cílů závodu i individuálních cílů
  • Stravenky, dotovanou kantýnu, dodatkovou dovolenou, příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Rozvojový program
  • Příležitost profesního růstu a osobního rozvoje
  • Dynamické a velmi přátelské pracovní prostředí
  • Lokalitu: okres Chomutov

Požadujeme

  • SŠ/VŠ
  • Anglický jazyk - PODMÍNKOU (středně pokročilý)
  • Německý jazyk - výhodou
  • MS Excel - kontingenční tabulky
  • Technické znalosti
  • Znalost principů řízení projektů

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Kateřina Dytrtová
Revoluční 551/6
400 01 Ústí nad Labem

Telefon: +420 778407991

Kód: 10735

Místo práce: Ústecký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé