PROJEKTOVÝ INŽENÝR PRO NĚMECKO

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Máte strojírenský background a nejste v nejbližších 2-3 letech vázáni na pobyt v České Republice?

Chcete pracovat pro německou firmu a máte jazykovou výbavu na to pracovat na mezinárodním trhu – tj. kombinaci němčiny nebo angličtiny, z nichž alespoň v jednom jazyce dovedete komunikovat na velmi dobré úrovni?

Pak je tato jedinečná pozice určena právě Vám! Zašlete nám svůj životopis, ideálně ve více jazykových mutacích, a ucházejte se o pozici

Náplň práce

  • Řízení a koordinace projektů pro sériovou výrobu od počátečního plánování a kalkulací po vypuštění do výroby
  • Komunikace s jednotlivými subjekty – mateřská firma, dodavatelé aj. v AJ či NJ
  • Kalkulace a termínování jednotlivých fází projektů
  • Vedení technické dokumentace, konzultace ohledně technických záležitostí s jednotlivými sekcemi firmy

Nabízíme

  • Dlouhodobý kariérní plán v rámci mezinárodní společnosti
  • Pracovní působení v zahraničí a záruka následného pracovního zařazení v ČR
  • Aktivní využití jazyků
  • Další benefity v závislosti na individuální domluvě
  • Lokalita pracoviště: Německo a Olomoucký kraj

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oblasti strojírenství či dlouholetou praxi v oboru
  • Zkušenosti s projektovým řízením
  • Německý nebo anglický jazyk na velmi dobré úrovni (ideálně oba)
  • Ochotu cestovat a dlouhodobě pobývat v Německu
  • Vizi dlouhodobého pracovního úvazku v rámci firmy – po působení v Německu bude následně očekáváno přenášení těchto zkušeností do výroby v ČR

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Jindřich Bláha
BEA Centrum Olomouc
tř. Kosmonautů 1288/1
779 00 Olomouc

Telefon: +420 777498775

Kód: 9529

Místo práce: celá ČR, Německo, Německo

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé