PROJEKTOVÝ INŽENÝR PRO POLYMERY

Více než 12 let pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Každý rok najdeme práci více než 2 600 uchazečům o zaměstnání a jen v tuto chvíli nabízíme on-line více než 1 400 ověřených pracovních pozic.

Pracoval jste v oblasti zpracování plastů v projektovém řízení pro automotive či jiné odvětví a hledáte podobnou příležitost, kde uplatníte své organizační schopnosti a cizí jazyk?

Máte zkušenosti s aplikací FMEA či dokonce zkušenosti s PPAP, APQP metodikami v případě zákazníků v oblasti automotive?

Pak Vám můžeme nabídnout uplatnění těchto dovedností a další rozvoj v této oblasti na projektech pro významné klienty. Máte-li zájem o další detaily, zašlete nám Váš životopis na pozici

PROJEKTOVÝ INŽENÝR PRO POLYMERY (až 40.000 Kč)

Náplň práce

  • Koordinace projektových fází projektů jednotlivých sérií od zadání zákazníkem
  • Specifikace požadavků zákazníka v AJ/NJ při zadání i v průběhu zakázky
  • Spoluúčast na vytváření finálního designu produktu
  • Aplikace metodik FMEA, PPAP a APQP
  • Předání projektu do sériové výroby

Nabízíme

  • K základní fixní mzdě možnost 13., 14. platu
  • Další bonusy ve formě kvartálních odměn
  • Stravenky
  • Služební telefon a notebook
  • Denní využití anglického nebo německého jazyka
  • Lokalita: Olomoucký kraj

Požadujeme

  • Praxi v oblasti projektového řízení – plasty či oblast automotive preferujeme
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Anglický jazyk nebo německý jazyk pro denní komunikaci se zákazníky
  • Asertivní osobnost a proaktivní přístup k práci

Firma: Advantage Consulting s.r.o.

Kontakt: Mgr. Jindřich Bláha
BEA Centrum Olomouc
tř. Kosmonautů 1288/1
779 00 Olomouc

Telefon: +420 777498775

Kód: 10670

Místo práce: Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé