Nabídky práce do e-mailu

Projektový manažer s NJ a AJ

V současnosti hledám pro dynamickou společnost zabývající se realizací a plánováním mezinárodních výstavních expozic a eventů šikovného kandidáta/tku odpovídají profilu níže. Rádi byste spolupracovali na zajímavých projektech a to i v zahraničí? Neváhejte poslat svůj životopis v AJ a NJ. Těším se na spolupráci.

Klient požaduje:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (stavebnictví, strojírenství aj.)
  • Praxe na obdobné pozici – ideálně v prostředí veletrhů, interiérů, fit-outů apod.
  • Pokročilá znalost NJ nebo AJ nutná, přednost mají kandidáti se znalostí obou jazyků
  • Pokročilá znalost práce na PC – především CAD programy, SAP je výhodou
  • Odpovědnost, loajalita, flexibilita, komunikativnost
  • Proaktivní přístup k práci
  • Zkušenost s vyjednáváním stavebního povolení výhodou
  • Praxe v návrhu konstrukcí nebo nábytku
  • ŘP sk. B podmínkou

Pracovní náplň:

  • Technické plánování projektů - harmonogram a realizace
  • Vedení a starost o domácí i zahraniční výstavní projekty
  • Kompletní zodpovědnost za projekt od objednávky zákazníkem po finální fakturaci
  • Spolupráce s dalšími odděleními společnosti: technické oddělení, výroba, nákup
  • Příprava podkladů pro stavební povolení v případě požadavku na exteriérovou expozici
  • Komunikace s výstavištěm, realizace zkušebních staveb
  • Tvorba cenových kalkulací a kontrola plnění budgetu - plná kontrola nad dodatečnými změnami
  • Komunikace s montážním týmem
  • Vedení stavby na místě určení až po finální předání - služební cesty

Klient nabízí:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Firemní benefity
  • Dobré platové ohodnocení
  • Termín nástupu - ihned nebo dohodu
  • Místo výkonu: Praha + služební cesty

CustomerCategory

Strojirenstvi-technika;Stavebnictvi

ProfesKontakt je česká personální a poradenská agentura, založená v roce 2001, zaměřená na oblast farmacie, zdravotnictví, MD, Life Science, logistiku a spedici, FMCG, technické obory, zemědělství a potravinářství, služby aj.

Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz

Kontakt

ProfesKontakt, s.r.o.
Adéla Špetlová
Dělnická 213
17000 Praha
Telefon: 602 157 100
E-mail: spetlova@profeskontakt.cz