Projektový manažer - logistika

Vaším úkolem bude

  • analýza stávajících procesů a navrhování nových logistických procesů
  • rozpracování projektu na dílčí úkoly, jejich následná kontrola a vyhodnocení
  • zlepšování řešení směrem k zákazníkovi
  • spolupráce při zpracování plánu výroby
  • podílení se na přesunu výroby ze zahraničí v rámci konkrétních projektů
  • zavedení projektů do interního systému (práce se SAP)
  • pravidelná kominikace s mateřskou společnotí v zahraničí
  • vedení příslušné dokumentace
  • tvorba směrnic

Požadujeme

  • zkušenosti a praxi v oboru logistika, nebo skladování, plánování či výroba
  • schopnost komunikovat v anglickém jazyce (komunikace se zahraničními partnery, zákazníky, mateřskou společností), německý jazyk výhodou
  • znalost postupů projektového řízení
  • výborné organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme

  • pracovní smlouvu na HPP
  • atraktivní finanční ohodnocení
  • 13. plat, bonusy/prémie, 5 týdnů dovolené, notebook, mobilní telefon, závodní stravování
  • nástup možný ihned/dohodou
  • místo výkonu práce okres Kladno

V případě zájmu nám zasílejte své životopisy na emailovou adresu praha@jobleader.cz

Firma: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Kontakt: Lucie Thímová
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha

Kód: 145513

Místo práce: Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | Spolupráce | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé